7/25/2013

Cloudy Days

Sandals: Bershka // Jeans: H&M // Top: Vero Moda // Jacket: Zara // Bag: Zara

7/23/2013

Lillas Lavender Festival

Aizvadītajās brīvdienās devos uz Lavandu svētkiem Saldus pusē, lai savām acīm redzētu, kā viens dulls pāris ar apbrīnojamu mīlestību Latvijas klimatiskajos apstākļos spēj audzēt lavandas. Ja diena nebūtu tik vējaina, droši varētu apgalvot, ka biju devusies ceļojumā uz Provansu - liels prieks, ka ir cilvēki, kas bauda dzīvi, un šajā priekā un skaistumā dalās arī ar citiem. Iesaku arī Tev apmeklēt šos lavandu laukus, un, ja plāno to darīt šogad, iesaku doties uz Vidzemes pusi, jo Kurzemes pusē, kur pabiju es, pavasarī ir izsalis liels daudzums stādu. 
Vairāk informācijas meklē Lillas Lavender mājas lapā.

7/12/2013

Festival Style: Outfit Ideas Part 3 // Ko vilkt uz festivālu 3

Šodien ir pēdējā diena manai festivālu stila dienasgrāmatai! Šim izskatam izvēlējos etniska stila žaketi, lielu platmali un garus zābakus - šīs, manuprāt, ir lietas, kas vislabāk raksturo festivālu stilu.
Ceru, ka tev patika šīs ģērbšanās idejas, bet, ja neesi redzējusi/-is pirmo daļu, spied šeit, otrai daļai spied šeit
Lūdzu, atstāj arī komentāru - kurš izskats Tev patika vislabāk? :)

Jaka - H&M, meklē veikalos Ls 29,95
Tops - H&M, meklē veikalos Ls 6,95
Džinsas - Zara, meklē veikalos Ls 25,95
Zābaki - Hugo Boss
Cepure - H&M, meklē veikalos Ls 14,95

Today is the last day of my Festival Style series! For this final look I chose ethnic style jacket, wide brim hat and tall boots - all these pieces in my opinion are the festival style must haves. 
Hope you enjoyed these festival outfit ideas, but if you haven't seen part 1, click here, for part 2, click here. Please leave a comment - which outfit was your favorite? :)

Jacket - H&M (still available)
Top - H&M (still available)
Jeans - Zara (still availanle)
Boots - Hugo Boss
Hat - H&M (still available)

7/10/2013

Festival Style: Outfit Ideas Part 2 // Festivālu stils 2

Lūk arī mans festivāla stils Nr. 2 - plāna maxi kleita, kurai pa virsu esmu uzvilkusi militārā stila jaku, jo festivālu naktis mēdz būt aukstas. Un kājās, protams, ērtas platformas kedas. Ja vēlies redzēt manu festivālu stila pirmo daļu, spied šeit.  

Here's my festival outfit No. 2 -  I chose to pair this simple maxi dress with military-style jacket as festival nights tend to be cold and these comfortable H&M platform sneakers for a complete outfit. If you want to see my festival style part 1, click here.
Jaka - Only
Maxi kleita - H&M, meklē veikalos Ls 9,95
Kedas - H&M, meklē veikalos Ls 14,95

Jacket - Only
Maxi dress - H&M (still available) 
Sneakers - H&M (still available)

7/08/2013

Festival Style: Outfit Ideas Part 1

Ja pagājušajā gadā blogā publicēju ieteikumus "ko lai velk uz mūzikas festivālu", tad šogad izdomāju, kāpēc gan neparādīt, ko pati vilktu uz festivālu. Ir palikušas tieši 5 dienas līdz Summer Sound festivālam, tādēļ šonedēļ publicēšu 3 ģērbšanās idejas - kuras, ceru, ka noderēs kārtojot ceļa somu :)

Pirmais festivāla komplektiņš sastāv no:
Jaciņa - H&M, meklē veikalos Ls 19,95
Tops - Cubus, meklē veikalos Ls 6,99
Šorti - Zara
Zābaki - Hugo Boss
 
If last year I published some recommendations "what to wear to a music festival", this year I thought I'd start my festival style series. There are just 5 days left until Summer Sound Festival (music festival held in Latvia), so this week I will publish 3 outfit ideas - which, I hope, that will come in handy when packing bags :)

First festival outfit: 
Jacket - H&M (still available)
Top - Cubus (still available)
Shorts - Zara
Boots - Hugo Boss

7/04/2013

How To Style Ankle Strap Sandals

Šobrīd viena no karstākajām apavu modes tendencēm ir šīs augstpapēžu siksniņ sandales - manuprāt, kājas tajās izskatās ļoti seksīgi. Un viņas ir tik universālas, ka ir iespējams pievilkt pie visa kā, padarot kopējo tēlu daudz pievilcīgāku.

One of the hottest shoe trends right now is two-strap heels - I think that these sandals make legs look very sexy. And they are so versatile, they can pretty much be styled with anything and make your outfit more playful.

Sandals: Bershka // Bag: Charles & Keith // Shorts: Zara // Top: Reserved // Blazer: Zara

7/01/2013

Scooter Vespa

Kad laiks ārā priecē, nav pārāk karsts vai auksts un lietus nelīst, lai gan kaimiņi jau smejas, ka, kā līst, mēs laižam dzīvē ar Vespu - ir patīkami traukties, kur acis rāda. Tā nu arī tapa šīs stila bildes, vienkāršas un patiesas - ja agrāk man ļoti patika pucēties, tad tagad man galvenais ir, lai būtu ērti, vecās, mīļās Converse kedas kājās un aiziet :)

When the weather is great, me and my boyfriend like to hop on the back of our Vespa scooter and go wherever our eyes show. These pictures where taken on Sunday - so simple and true - while in the past I really enjoyed dressing up, now as you can see I prefer comfort.
Sneakers: Converse // Jeans: Zara // Shirt: Pimkie